Aktualności

Wierzę, że każde doświadczenie, każda decyzja czegoś nas uczy. Dlatego nie powinniśmy bać się popełniania błędów. Sztuką jest wyciągać wnioski i się na nich uczyć.

Trener jest od tego, aby wskazać błędy i metody rozwiązań, korekcji. To duża odpowiedzialność, za jeźdźca i za konia. Jak zwrócić uwagę, żeby jednocześnie zmotywować? Jakie ćwiczenie będzie najlepsze dla danej pary? Jakie wyjaśnienie będzie najbardziej zrozumiałe?

Trudny kawałek chleba, ale uwielbiam to co robię. Czasem tracę cierpliwość, czasem chcę za bardzo, jednocześnie bardzo wierzę w swoich uczniów i chcę, żeby im wszystko wychodziło. Cały czas się uczę, a każdy trening jest nowym doświadczeniem.

View on Facebook

INFO ❗️
W związku z zaszczepieniem naszych koni na EHV odwołujemy wszystkie jazdy do środy włącznie. Zwierzęta często źle się czują po tej szczepionce

View on Facebook

Niedawno do naszego teamu dołączył Casanova 🥰. Jest pięcioletnim kucem D grupy, który przyjechał do nas z Holandii. Obecnie wszystkiego się uczy i bardzo szybko mu to idzie. Kochany, przytulaśny kuc buc niedługo będzie szukał nowego domu, także stay tuned ! 🤩
fot. Marianka Cebula
Klaudyna Przybylska❤️

View on Facebook

‼️‼️‼️‼️‼️
Szanowni Państwo,
w związku z coraz liczniejszymi przypadkami EHV w Polsce, zaleceniami PZJ, WMZJ i FEI prosimy o:

– ograniczenie do MINIMUM odwiedzin w innych stajniach
– KATEGORYCZNIE prosimy nie przychodzić do stajni w ubraniach, które miały kontakt z innymi końmi i nie zostały przynajmniej wyprane
– dezynfekcję rąk i twarzy
– NIEKORZYSTANIE z własnego sprzętu jeździeckiego np. szczotki, czapraki czy nawet baty
– jeśli miałeś/aś kontakt z zakażonym koniem NIEZWŁOCZNIE poinformuj nas o tym.

Herpeswirusy koni były, są i będą w środowisku, jednak ostatnie częste przypadki postacii neurologicznej nakazują zachowanie większej, niż zazwyczaj, ostrożności. Odwołano zawody, aby zmniejszyć przemieszczanie się koni. Bardzo prosimy o dostosowanie się do panujących zasad.

View on Facebook

Uwaga ❗️
Zwolniły się miejsca dla dwóch par koń + jeździec u nas, na Siekierkach lub jedno miejsce na treningi dojazdowe w okolicy Piaseczna. Trening przede wszystkim ujeżdżeniowy lub ujeżdżeniowo-wszechstronny.
Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą napisz do nas w wiadomości prywatnej 🥰 Serdecznie zapraszamy 😊!

View on Facebook
Scroll to top